رای به سایت :
21
محبوب
بسیج مساجد ومحلات
یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 -
در مدیریت جهادی همه توجه ما این است که برای مردم کار کنیم
سردار یزدی در همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی:

در مدیریت جهادی همه توجه ما این است که برای مردم کار کنیم

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در مدیریت جهادی نباید منتظر تشریفات و دستور قانونی باشیم و باید برای خدمت‌رسانی بشتابیم.
calendar
تاریخ : 1396/10/20 - 09:09
source
منبع : بسیج پرس
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از معاونت بسیج مساجد ومحلات سپاه تهران بزرگ،سردار محمد یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی گفت: در مدیریت جهادی همه توجه ما این است که برای مردم کار کنیم و نباید منتظر تشریفات قانونی  باشیم. ما به دنبال این هستیم که حتما خلاف قانون نکنیم ولی برای خدمت رسانی دنبال دستور قانون نیستیم.

وی افزود: نمونه کار جهادی را در مناطق زلزله زده دیدیم و هم اکنون هم انجام می شود. علاوه بر این، ما بابد اطلاع رسانی و آموزش را در کنار هم مورد توجه قرار دهیم. بنا داریم در نواحی و حوزه ها آموزش بسیجیان انجام شود تا مسئولیت ها و مخاطرات آموزش داده شود. باید مواظب باشیم گرفتار لباس ها و عناوین نشویم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پایان گفت: بچه های سپاه و بسیج از روی خلوص خود به دنبال پرونده سازی نیستند که کار دستگاه قضایی را سنگین تر کنند اما مسیولین قضایی باید این بچه ها را درک کنند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11575


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم         بسیج مساجد ومحلات        استان ها        تهران        مساجد و محلات        معاونت بسیج مساجد و محلات        سپاه تهران                            
مطالب مرتبط